Skleněná brčka jsou vyrobena z odolného borosilikátového skla v české sklárně. Výhodou je, že jsou průhledná - vidíte, co pijete a následně při čištění i lépe odstraníte případné usazeniny. Brčka byla testována Státním zdravotním ústavem pro jejich zdravotní nezávadnost.

Brčko je skvělá věc. Dobře se z něj pije, drinky s ním chutnají lépe. Jenže životnost plastového brčka je minimální a ihned se stává odpadem. Brčka jsou dokonce třetím největším zničišťovatelem moří a oceánů. Proto je nejlepší mít svá brčka a nosit si je všude s sebou. A nebojte, skleněná brčka jsou z odolného borosilikátového skla, vydrží více, než se na první pohled může zdát.

Výrobek není hračka, nevhodné pro děti do 4 let. Pokud je výrobek používán dětmi do 12 let, doporučujeme dozor rodičů. Výrobek doporučujeme nekousat.

Před prvním použitím je vhodné výrobek umýt teplou vodou. Nedoporučujeme mytí pomocí abrazivních prostředků, zamezí se tím tak poškrábání výrobku. Výrobek lze mýt v myčce nádobí. Pro dokonalé umytí doporučujeme mýt výrobek zevnitř jemným tenkým kartáčkem.

Materiál: borosilikátové sklo
Rozměry: délka 14 cm, průměr 0,8 mm
Země původu: Česká republika
DS53168664
1 Item

Data sheet

Material
Glass
Amount
1
Length
14cm
New product

další ve stejné kategorii

8 other products in the same category:
Produkt přidán k porovnání