Lahodné klíčky přímo u vás doma! Díky integrované ventilaci nabízí tento inovativní, miniaturní skleník opravdu perfektní klimatické podmínky pro výrobu domácích klíčků do salátů a dalších pokrmů. To vše ve vaší kuchyni! Lze klíčit cokoli, třeba čočku, ředkvičky nebo vojtěšku. Skvělé jsou posypané na chlebu s máslem! Skleněná nádoba zajišťuje nejlepší světelné podmínky a integrované větrání nejlepší klimatické podmínky.

Čerstvé klíčky jsou velmi bohatým zdrojem minerálů a vlákniny, které jsou důležité pro správné fungování našeho těla. Klíčky jsou zdravou ingrediení do salátů, směsí nebo jen tak na chleba s máslem. Mňam!

  • Rozměry produktu: šířka 13 cm, výška 18,8 cm
  • Rozměry skleněné nádoby: průměr 9,4 cm, výška 14,7 cm
  • Materiál: vysoce kvalitní nerezová ocel, plast, sklo
  • Handmade glass - ručně foukané sklo
  • Základna slouží jako odkapávač zbytkové vody
  • Vhodné do myčky nádobí

Produkt se skládá ze 3 částí: skleněná nádoba, plastový spodek s těsněním a nerezovým sítkem, plastová miska s odkapávačem

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=F5VMbewRK_4&feature=emb_logo

NÁVOD K POUŽITÍ:

Oddělte spodní misku (odkapávač) od skleněné nádoby. Poté vytáhněte sítko z nádoby. Vložte semínka (množství je na vás, je však potřeba počítat s tím, že čím více semínek, tím méně prostoru pro růst klíčků), zalijte vodou po dobu několika hodin (nejlépe přes noc). Následně vraťte sítko zpět do nádoby, vylijte vodu a ihned postavte na odkapávač. Umístěte na světlé místo.

Proplachujte 2x každý den - vezměte nádobu se sítkem (bez odkapávače), nalijte do ní vodu, lehce zamíchejte, otočte a voda vyteče přes sítko. Umístěte zpět na odkapávač.

Již během prvních několika dnů můžete pozorovat pozvolný růst klíčků. Sklízet lze kdykoli, jelikož semínka již během prvního namočení, uvolnila své ochranné látky, která jim sloužila k tomu, aby nevyklíčila v suchém stavu. Jakmile jsou vidět malé klíčky, konzumace je bezpečná.

ŘEDKVIČKA – semena na klíčky

FAZOLE MUNGO – semena na klíčky

RUKOLA – semena na klíčky

VOJTĚŠKA – semena na klíčky

BROKOLICE – semena na klíčky

GEFU poskytuje svým zákazníkům 20letou záruku na vybrané exkluzivní produkty s označením "Q-20"
"Nejlepší materiál, perfektní zpracování a důsledná kontrola kvality zajišťují, že naše kuchyňské nářadí je odolné a má dlouhou životnost."

Gefu
DS95650900
68 ks
Nový produkt

další ve stejné kategorii

8 dalších produktů ve stejné kategorii:
Produkt přidán k porovnání